Na życzenie klientów udostępniamy indywidualny, stacjonarny numery telefonu ze stołecznym prefiksem strefy numeracyjnej. Dedykowany numer telefonu umożliwia firmie utrzymanie spójnego wizerunku. Oferowane przez nas numery działają w oparciu o tradycyjne centrale numeryczne (stacjonarne), dzięki czemu jakość połączeń jest na bardzo wysokim poziomie i nie występują niedogodności znane z systemów typu VoIP. Indywidualny numer telefonu oferowany przez naszą firmę działa na zasadzie przekierowania na inny wskazany numer telefonu.

ABONAMENT TELEFON

Przy płatności miesięcznej wynosi 79 zł netto / miesiąc

Przy rocznym cyklu rozliczeniowym wynosi 49 zł netto / miesiąc

 

 

 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej