Pakiet cloud

W dzisiejszych czasach wiele firm działa w tzw. chmurze. Pakiet cloud jest przeznaczony właśnie dla takich firm. Pakiet umożliwia zarządzanie firmą z dowolnego miejsca na świecie, przy czym firma posiada wszystkie atrybuty związane ze stołeczną lub wojewódzką lokalizacją: siedzibę w prestiżowym punkcie miasta, pełny dostęp do przychodzącej korespondecji przy zachowaniu poufności, dzięki usłudze skanowania, stacjonarny, unikalny numer telefonu z prefiksem dedykowanym do danego miasta. W pakiecie znajdują się usługi biura rachunkowego, które na bieżąco wspiera działanie firmy i usługi doradcze związane z administracyjną obsługą firmy.
 
Koszt pakietu wynosi od 349 zł netto / miesiąc dla działalności gospodarczej oraz od 649 zł netto / miesiąc dla spółki kapitałowej.
 

 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej