Pakiet optimum

Pakiet optimum został stworzony z myślą o firmach działających pragmatycznie, których jednym z głównych kryteriów oceny procesów jest funkcjonalność.  Wybór tego rozwiązania pozwala zaoszczędzić  środki finansowe firmie oraz czas osób zarządzających. Przenieś swoją firmę do nas, zaoszczędzisz w ten sposób pieniądze wydawane na najem biura, płace sekretarki oraz czas potrzebny na koordynację procesów, w tym,  zbieranie i przekazywanie dokumentów do księgowości.
 
W skład pakietu wchodzi: pomoc prawna związana z przeniesieniem siedziby do naszego biura,  zestaw usług związany z administracyjną obsługą firmy pod danym adresem i usługi biura rachunkowego.
 
Koszt pakietu wynosi od 289 zł netto / miesiąc dla działalności gospodarczejoraz od 549 zł netto / miesiąc dla spółki kapitałowej.

 

 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej