Stacjonarne urządzenia faksowe są obecnie bardzo rzadko spotykane w firmach. Zdarzają się jednak urzędy i przedsiębiorcy, którzy pozostają wierni przyzwyczajeniu i nadal posługują się takimi urządzeniami do przesyłania zleceń lub korespondencji oficjalnej. Dla firm zainteresowanych także takim kontaktem oferujemy tzw. wirtualny fax i indywidualnym, dedykowanym nemerem. Fax wirtualny pozwala na odbieranie faksów przez komputer lub inne urządzenie potrafiące obsługiwać pocztę elektroniczną oraz pliki PDF.

ABONAMENT FAX

Przy płatności miesięcznej wynosi 49 zł netto / miesiąc

Przy rocznym cyklu rozliczeniowym wynosi 25 zł netto / miesiąc

 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej