Prowadzenie ksiąg rachunkowych w firmie jest zadaniem trudnym i odpowiedzialnym. Często jest tak, że osoba będąca siłą napędową organizacji musi osobiście zajmować się formalnościami skarbowymi, zamiast skupiać uwagę na rozwoju oferty i pozyskiwaniu nowych zleceń. Powierzając opiekę księgową firmie GRAND NOVA, otrzymują Państwo pewność, że firma otrzyma usługi na najwyższym poziomie profesjonalnym i najwyższych standardach customer service. Posiadamy licencje Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu- Systemie Symfonia.

W dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca działa w warunkach bardzo silnej konkurencji. Jak podają raporty Banku Światowego i PricewaterhouseCoopers polski przedsiębiorca traci rocznie od 300 do 400 godzin na sprawy urzędowe, które są wynikiem zawiłości systemu podatkowego i ubezpieczeniowego. Czy Państwa firmę stać na taką rozrzutność w stosunku do najbardziej wartościowych zasobów firmy- czasu zespołu zarządzajacego?
Jeśli odpowiedź brzmi NIE, proszę rozważyć skorzystanie z usług naszego biura rachunkowego. Oferujemy jako standard prowadzenie relacji z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Działamy samodzielnie według kierunków wyznaczonych przez Klienta. Na bieżąco doradzamy w sprawach działalności gospodarczej proponując korzystne rozwiązania.
Oferujemy:
profesjonalną obsługę przez licencjonowaną księgową (licencja MF),
zastępstwo w relacjach z US, ZUS (np. formalności z urzedem w imieniu Klienta),
mozliwość pozostawiania dokumentów księgowych w biurze GRAND NOVA,
oszczędność czasu (księgowość i biuro w jednym miejscu),
  Ceny naszych usług kształtują się nastepująco:
 
prowadzenie Ksiąg Handlowych np. dla Spółki z o.o. już
od 449 zł netto (gwarantowana cena przez cały okres umowy),
prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów już od 199 zł netto (gwarantowana cena przez cały okres umowy),

    Obsługa umowy zlecenie - 20 zł/szt.
    Obsługa umowy o pracę - 50 zł/szt.

 

    Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia.

tel: +48 730 730 642

 
 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej