Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z ugruntowaną pozycją rynkową specjalizującą się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla biznesu. Wirtualne biuro GRAND NOVA jest atrakcyjną alternatywą wobec wynajmu i utrzymywania biura dla firm, które chcą korzystać z prestiżowego adresu jako siedziby firmy w centrum Warszawy.
Swoje działania koncentrujemy na budowaniu długoterminowych relacji z Klientem. Zapewniamy kompleksową ofertę, na którą składa się obsługa księgowa, rejestracja spółek z o.o. jak i zakładanie działalności gospodarczych, obsługa telefoniczna,
wynajem sal konferencyjnych i szereg innych usług, które szczegółowo zostały opisane na naszej stronie internetowej. Dzięki czemu stwarzamy przedsiębiorcom dogodne warunki do efektywnego rozwoju własnej działalności.
 
 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej