Gotowe spółki 

 

Wszystkim zainteresowanym rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej w krótszym, niż ma to zazwyczaj miejsce, czasie, oferujemy zakup gotowej spółki. Nasza firma oddaje do Państwa dyspozycji nowo założone przedsiębiorstwa kapitałowe oraz spółki z historią działalności handlowej. Wszystkie podmioty wyposażone są już we wszystkie niezbędne do funkcjonowania atrybuty formalne. Firmy dysponują więc numerami KRS, NIP oraz REGON, a ich działalność opiera się na sprawdzonym wzorze umowy działalności gospodarczej. Każda zarejestrowana przez nas firma jest wolna od wszelkich zobowiązań, co gwarantuje stosowny punkt umowy kupna-sprzedaży. Zakup gotowej spółki daje możliwość uruchomienia działalności (tj. na przykład wystawienia faktury) już kolejnego dnia po jej nabyciu.

Kolejnym szybkim i bardzo przystępnym sposobem założenia przedsiębiorstwa jest rejestracja firmy w trybie S24. Wysłanie do Krajowego Rejestru Sądowego wniosku rejestrowego, listy wspólników oraz umowy spółki z o.o. odbywa się w tym przypadku drogą elektroniczną. Poza tym KRS wstępnie rozpatruje wniosek już w ciągu jednego dnia od daty jego wpływu. Obecnie jest to najszybsza forma zakładania firmy. Ze swojej strony, asystując, czy też zastępując Państwa w wybranych czynnościach, dołożymy wszelkich starań, aby skutecznie przeszli Państwo cały proces rejestracji.

Proponowane przez nas firmy posiadają:

natychmiastową zdolność prowadzenia działalności gospodarczej,
siedzibę w Warszawie lub innym mieście wojewódzkim na terenie Polski z możliwością kontynuacji umowy,
gwarantowany w umowie czysty status prawny,
zestaw numerów rejestrowych, to jest: KRS, NIP, REGON,
na życzenie przygotowujemy dokumenty pod rejestrację VAT/ VAT-EU.
Zakup gotowej spółki z o.o. z kapitałem 5 tys zł: koszt zakupu udziałów - 2000 zł
Zakup gotowej spółki z o.o. z kapitałem 50 tys zł: koszt zakupu udziałów - 3000 zł
Założenie spółki z o.o. w trybie S24: koszt pełnej usługi 1000 zł
Założenie spółki w sposób tradycyjny: koszt pełnej usługi 1000 zł
 
 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej