Wirtualne biuro

Lokalizacje w samym Centrum Warszawy:

Złota 7 lok. 18

Wspólna 63B lok. 2

parking przy budynku;

Godziny pracy 9-17;

Gwarancja długotrwałej współpracy: działalność prowadzimy od 2007 r., jesteśmy właścicielami lokalu;

Podlegamy pod I i III Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście przy ul. Lindleya 14; nasza umowa jest akceptowana  przez US i KRS.

 Nasza oferta to cały pakiet usług oparty na pełnym outsourcingu obsługi biurowej. Każdy klient wraz z siedzibą firmy w jednej z naszych prestiżowych lokalizacji otrzymuje obsługę obejmującą prace prace sekretarskie w tym odbiór i przekazywanie korespondencji bezpośrednio do osób decyzyjnych. W wariancie rozszerzonym jest możliwość posiadania księgowości na miejscu. Taka organizacja pracy pozwala skupić całą uwagę i energię na rozwijanie biznesu. Jest to ponadto forma organizacyjna, która umożliwia sprawne i przede wszystkim bezpieczne zarządzanie na odległość, czy też monitoring kliku paralelnie prowadzonych projektów w ramach spółek z o.o.
Jedną z zalet przemawiającą za oferowanym przez naszą firmę adresem i outsourcingiem są niskie koszty. Nasze usługi to często oszczędność nawet kilkunastu tysięcy złotych, które musielibyście Państwo wydać m.in. na wyposażenie firmy. Innym istotnym czynnikiem finansowym jest wysoka redukcja kosztów stałych związanych z wynajmem oraz zatrudnieniem pracowników administracyjnych.

GRAND NOVA dysponuje lokalami użytkowymi znajdującymi się w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie i w Polsce. Dzięki takiemu miejscu zarówno klienci, jak i Państwa partnerzy będą lepiej postrzegać Państwa firmę, co da Państwu znaczną przewagę nad konkurencją.
W zakresie wirtualnego biura oferujemy dwa
podstawowe pakiety usług:
    adres do rejestracji firmy
    możliwość umieszczenia adresu na materiałach firmowych
    odbiór korespondencji
    informowanie o odebranej korespondencji
    rejestr korespondencji przychodzącej 
    skanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mail
 
 
dostęp do recepcji w godzinach pracy biura  
   przesyłanie korespondencji na wskazany adres   ( 5 zł + opłata pocztowa) 
  wynajem sal konferencyjnych ( 30 zł/h)

Złota  79 zł/ 92,65 zł/ 109 zł

Wspólna 39 zł/ 79 zł 

99 zł/ 126,65 zł/ 149 zł

59 zł/ 99 zł

płatność za 12 miesięcy / 6 m-cy / 1 m-cy


W ramach umowy z miesięcznym cyklem rozliczeniowym przewidziana jest również kaucja w wysokości wynagrodzenia za jeden miesiąc. 

Jesteśmy w posiadaniu własnego lokalu biurowego w doskonałej lokalizacji, jaką jest ul. Złota 7 znajdująca się w samym sercu stolicy, zaraz obok Pałacu Kultury i Nauki, a także ul. Marszałkowskiej. Poza tym tuż obok jest również stacja metra Centrum, Dworzec Centralny oraz popularny pasaż domów towarowych Wars, Sawa i Junior. Zapewniamy partnerskie podejście, wsparcie merytoryczne oraz zaangażowaną w wykonywaną pracę kadrę. Proponowany przez nas model biznesowy pozwoli Państwu świadczyć usługi na światowym poziomie w przystępnej cenie. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

Zapraszamy do współpracy

 
 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej