Do Państwa dyspozycji stawiamy dwie prestiżowe lokalizacje w dzielnicy Śródmieście miasta stołecznego Warszawy. Biura GRAND NOVA zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie urzędów centralnych władzy publiczej, obiektów kulturalnych oraz reprezentacyjnych sklepów.
 
Naszą ofertę kierujemy do nowoczesnych firm działających w sektorze usług, kwater centralnych firm produkcyjnych (head offices), holdingów oraz inwestorów prowadzących / zarządzających projektami. W naszym biurze znajdą Państwo przyjazny port dla biznesu. Oferujemy sprawdzone rozwiązania dla przedsiębiorstw i przyjazne otoczenie administracyjne jednej z głównych stolic rozszerzonej Unii Europejskiej.
 
Biuro przy ul. Złotej 7 mieści się w historycznym budynku, usytuowanym przy wschodniej stronie ul. Marszałkowskiej na wysokości pl. Defilad. Budynej powstał w 1937 r. dla dużej włoskiej spółki ubezpieczeniowej Assicorazoni Generali Trieste (która od 1998 roku jest znów obecna w Polsce pod marką Generali - zarządza m.in. OFE). Obecnie w budynku znajduje się m.in. Teatr Paladium, Klub Hybrydy oraz siedziba partii politycznej obecnej w parlamencie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Naszelny Sąd Administracyjny, Filharmonia Narodowa oraz Domy Towarowe Wars, Sawa, Junior. Na skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej i Złotej mieści się jedno z wejść prowadzących wprost do stacji merta Centrum. Biuro znajduje się także blisko planowanych wejść do stacji drugiej linii metra Świętokrzyska. Ulica Złota na całej swojej długości w okolicy biura posiada wyodrębnione miejsca parkingowe. Dodatkowo tuż obok znajdują się dwa place parkingowe przy ul. Zgody oraz praktycznie nieograniczony pod względem zasobów parking na placu Defilad - gdzie prowadzi tunel pod ul. Marszałkowską.
 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej