Lokalizacje w Polsce

Nasza firma umożliwia Państwu założenie firmy lub też przeniesienie siedziby firmy do stolicy lub dowolnego miasta wojewódzkiego na terenie Polski. Zainteresowanym udostępnimy wirtualne biuro w wybranym mieście oraz pełną obsługę procesu rejestracji, przenoszenia przedsiębiorstwa. GRAND NOVA zajmuje się także koordynacją całego procesu, czyli umówieniem notariusza, przygotowaniem umowy na siedzibę oraz dokumentacji do Krajowego Rejestru Sądowego. Wszystkie formalności przeprowadzamy w naszym biurze w Warszawie.

 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej