Spółki w Polsce i UE

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce lub Uni Europejskiej. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone we wszystkie niezbędne atrybutu pozwalające natychmiast rozpocząć działalność gospodarczą.
 
Oprócz spółek z siedzibą w Warszawie i dowolnym z 15 pozostałych miast wojewódzkich w Polsce, GRAND NOVA oferujem również podmioty kapitałowe z siedzibą w innych krajach Unii Europejskaiej. Do sprawdzonych kierunków w regionie należą: Bułgaria, Cypr, Litwa, Niemcy.
 
W przypadku zainteresowania Państwa szczegółami dot. zakupu spółki z siedzibą w Polsce lub np. spółki cypryjskiej prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej