Misja

Firma GRAND NOVA powstała w odpowiedzi na zmiany zachodzące w nowoczesnej gospodarce, ze szczególnym uwzględnieniem nowego rozkładu sił, gdzie wiodącą rolę przejmują nieduże, elastyczne firmy o wysokim stopniu specjalizacji i wiedzy. W dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca działa w warunkach bardzo silnej konkurencji. Sytuacja ta powoduje, że do pełnego sukcesu firmy ważne jest skupienie energii na podstawowej działalności. Celem działalności firmy GRAND NOVA jest zapewnienie ram materialnych do funkcjonowania podmiotów gospodarczych na silnie konkurencyjnym rynku oraz wsparcie merytoryczne poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjne i księgowo – podatkowe. Naszą pracą, chcemy zapewnić Państwu możliwie najlepsze warunki do prowadzenia działalności generującej przychody.

 

Dane firmy

GRAND NOVA Sp. z o. o.

ul. Złota 7 lok. 18
00-019 Warszawa

Tel: +48 22 226 83 83
Kom:  +48 730 730 642
E-mail:

Godziny pracy biura:
9:00-17:00 pn-pt

 

Lokalizacje w Polsce

Od czerwca 2013 roku do naszej oferty wprowadzamy nowe miasta. Zainteresowanym udostępnimy biura wirtualne w następujących miastach: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocłew.

czytaj więcej

Spółki w Polsce

Na Państwa zlecenie możemy założyć od podstaw spółkę w dowolnej lok. w Polsce. Oferujemy także gotowe podmioty prawa handlowego wyposażone w numery: KRS,NIP,REGON,VAT-EU.

czytaj więcej

Misja GRAND NOVA

Naszym celem jest zapewnienie ram materialnych oraz wsparcia merytorycznego dla firm poprzez oferowanie usług z otoczenia biznesu z naciskiem na kwestie administracyjno - księgowe.

czytaj więcej